google38a4670fad8f46f8.html
top of page
  • LinkedIn
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
  • Facebook

PIERWSZY ROCZNY JUBILEUSZ

Updated: Jun 25, 2021

Dzisiaj obchodzimy naszą pierwszą rocznicę i chcielibyśmy skorzystać z tej sposobności do refleksji, aby zastanowić się nad całą wspaniałą pracą, jaką wykonaliśmy. Pragniemy podziękować naszemu zespołowi badawczemu, wolontariuszom i załodze. Jesteśmy wdzięczni za ogromne zaangażowanie, pozytywne nastawienie i sposoby, którymi razem udowadniamy, że możemy się zmieniać i dostosowywać do każdej nowej sytuacji. Te atrybuty są bezcenne dla RED SEA PROJECT™ .


Twoja wiedza i doświadczenie zostały wykorzystane, aby pomóc w edukacji uczniów, nauczycieli oraz członków społeczności na temat Morza Czerwonego oraz w tworzeniu praktycznych projektów współpracy, które pomogą chronić nasze ekosystemy.


Wykorzystaliśmy nasze możliwości szkoleniowe poprzez wykłady online i cyfrowe materiały edukacyjne. Zorganizowaliśmy BEZPŁATNE sesje edukacyjne dla ponad 5000 uczestników w 12 różnych językach.Obywatelskie programy naukowe RED SEA PROJECT ™ wsparły lokalnych naukowców i bezpośrednio zaangażowały zdalnych wolontariuszy w podnoszenie umiejętności korzystania z oceanu poprzez zwiększanie świadomości na temat ekosystemów morskich i narzucanych im zagrożeń.W tych trudnych czasach nie ustaliśmy w wysiłkach dalszego rozwoju. W czerwcu 2020 r. przenieśliśmy się do nowej siedziby w Grazu w Austrii, a RED SEA PROJECT™ stała się pierwszą oficjalnie zarejestrowaną międzynarodową organizacją non-profit zajmującą się ochroną mórz i środowiska Morza Czerwonego. Dążymy do nawiązania silnych więzi z organami rządowymi i pozarządowymi w krajach wokół Morza Czerwonego. Ten rok będzie rokiem dalszych interesujących wydarzeń dla RED SEA PROJECT™ a my nie możemy się doczekać nowych możliwości, jak również szans na nadrobienie niektórych niepowodzeń minionego roku z wielką ekscytacją.


Spoglądając wstecz na nasz pierwszy rok, podczas gdy jest wiele powodów do lamentowania, mam nadzieję, że będziemy w stanie zastanowić się nad wieloma pozytywnymi aspektami naszej drogi. Trudne chwile, takie jak te, pozwalają nam wszystkim dostrzec mocne strony, które zawsze mieliśmy, ale być może ich nie wykorzystywaliśmy. Brak nam słów, aby wyrazić naszą wdzięczność naszym kolegom i partnerom, którzy stali przy nas przez pierwszy rok naszej ciężkiej pracy, razem szukając najlepszych rozwiązań. Pozwoliliście nam dać z siebie tyle, ile możemy, nie straciliście pewności siebie i zachowaliście pozytywne nastawienie. To jest nasz wspólny sukces! Nasza praca jest daleka od zakończenia i wiemy, że nie możemy osiągnąć naszej misji w pojedynkę. Uważamy, że współpraca jest niezbędna w walce z nieuchronnymi zagrożeniami dla środowiska morskiego! Z poważaniem, Ahmed Fouad Dyrektor | RED SEA PROJECT ™ ️ Morze Czerwone, Egipt

14 kwietnia,2021


Tłumaczenie na język polski: Sylwia Szymańska

RED SEA PROJECT™

26 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page